Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 07:45:13

Медіа-сейшн "Децентралізований студент врятує країну"

28.09.2015   16:00Агенцiя

28 вересня о 16.00 у прес-центрі «Чернігівський монітор» (м.Чернігів, вул. Шевченка, 5) відбудеться медіа-сейшн «Децентралізований студент врятує країну».

 

 Програма заходу:

 1. Презентація програми «Студенти для органів місцевого самоврядування» та книг, які були написані студентами в рамках проекту.

 2. Мемуарна хвилина від учасників проекту «Що для мене було цікавим? А що корисним у стажуванні?»

 3. Обговорення «Що нас чекає після закінчення ВНЗ і чи готові ми до цього?»

 4. Прогнозування подальших дій та справ: своїм досвідом поділяться представники Офісу реформ у Чернігівській області Микoлa Cилeнко та Ярослав Жиденко.

 До участі у медіа-сейшні запрошуються студенти, учасники проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування», представники студентських профспілок та громадських організацій.

Будемо раді, якщо про своє бажання взяти участь у заході Ви повідомите завчасно, щоб ми могли розраховувати на Вас. Дзвоніть 050-954-83-54 Оксана Стельмах.

Дата проведення 28 вересня о 16.00 (орієнтовна тривалість заходу до 1 години).

Місце проведення: Чернігів, вул. Шевченко 5, конференц-зала, 4-й поверх.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході.

Довідка

ЧММГО «Молодіжний інформаційний центр» спільно з ГО «Молодіжна альтернатива» протягом дев’яти років реалізовують у Чернігові загальноукраїнський проект «Студенти для органів місцевого самоврядування». За ці роки більше 50 студентів чернігівських вищих навчальних закладів пройшли стажування у радах різних рівнів Чернігова.

 Протягом  квітня-вересня 2015 ГО «Молодіжна Альтернатива» реалізовувала проект «Спонукання та навчання молоді впливати на формування місцевої політики».

Основною метою проекту стало - навчання молоді здійснювати вплив на формування політики на регіональному рівні та залучення молоді до активної участі в управлінні державою шляхом вироблення місцевих політик.

Цільовою групою проекту є інтерни МА, що стажуються в органах місцевого самоврядування. Вони є студентами, молодими аналітиками, небайдужими до проблем розвитку території, де вони проживають.

На заході буде презентовано найкращі з напрацьованих інтернами документи.

 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.