Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 03:09:10

"Формула щасливих взаємин" від Наталії Холоденко

03.10.2015   10:30Агенцiя

Науково-практичний семінар за участю кандидата психологічних наук, медичного психолога та психотерапевта, експерта телеканалу СТБ (проекти «Врятуйте нашу родину», «Половинки» тощоі) Наталії Холоденко відбудеться в суботу, 3 жовтня, в Чернігові. Місце зустрічі – актова зала Чернігівського педагогічного університету (вул. Гетьмана Полуботка, 53), початок – 10.30. Запрошуємо усіх, хто прагне розвиватися й реалізовуватися! Запрошуємо журналістів, які в темі!
 
Пані Наталя проведе для учасників семінару майстер-клас на тему «Формула щасливих взаємин». Багатий практичний досвід і співробітництво з популярними медіа нашої країни дають їй можливість працювати з найскладнішими життєвими історіями, допомагати знаходити вихід із ситуацій, які здаються тупиковими, щоденно вдосконалювати професійну майстерність.
 
Крім того, презентації своїх тренінгів, майстер-класів і методів учасникам семінару запропонують найкращі фахівці Чернігова, котрі працюють у сфері організаційного коучінгу, позитивної психотерапії, сексології, арт-терапії. Тож чернігівці зможуть відкрити для себе класних спеціалістів, що працюють у їх рідному місті! А також знайти однодумців і нових друзів.
 
- Запрошуємо вас на свято душі та в коло людей, котрі поділяють ваші інтереси, погляди, цінності! Приємне та корисне спілкування – це та розкіш, яка доступна нам усім, - говорять організатори цього заходу – громадські активісти Олег Бурий та Юлія Півень. – Загалом наша мета – створити товариство людей, які розвиваються, навчаються, цікавляться. Без сумніву, ми всі постійно кудись їздимо, вкладаємо в себе та свою освіту. Але частенько не знаємо, що в нашому рідному місті є класні фахівці! Разом ми – сила, здатна нести знання та любов. Віримо в це та віримо в Чернігів!
 
За словами організаторів, семінар – науково-практичний, спрямований, в першу чергу, на підготовлену аудиторію, викладачів ВНЗ, педагогів і психологів, студентів-старшокурсників. Однак люди, які тільки-то почали цікавитися психологією та особистісним розвитком, отримають чимало цікавої та корисної інформації!
 
Попередні теми виступів та презентацій:
-         Де шукати свою половинку?
-         Як створити щасливу родину?
-         Сила твого роду, місія твого роду;
-         Як розкрити жіночу сексуальність?
-         Як налагодити гарні взаємини з мамою чоловіка?
-         Як стати найкращими батьками?
-         Як попередити професійне вигорання?
-         Кадри вирішують все! Секрети HR-фахівця;
-         Де готують коучів?
-         Як перестати хвилюватися та почати жити?
-         Психологічні ігри як інструмент психодіагностики;
-         Інші професійні та особистісні теми.
 
До уваги представників ЗМІ! Попередня акредитація на семінар за тел.: 097-087-00-10 або 066-304-89-87 (Вікторія) за умови розміщення анонсу чи пост-реліз/репортажу/інтерв’ю з організаторами у вашому виданні. Про ексклюзивне інтерв’ю з Наталією Холоденко домовляйтеся заздалегідь! Додаткова інформація та замовлення квитків на семінар за тел: 095-943-39-39 (Юлія) чи 098-419-20-92 (Олег).

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини