"Свободу Політв'язням" на підтримку незаконно заарештованих патріотів
Головна мета заходу – звернути увагу громадськості та вищих посадових осіб на репресії органів влади проти українських патріотів, бійців добровольчих батальонів та активних учасників Майдану- на сфабриковану справу "вбивства Бузини", висловити вимогу щодо звільнення безпідставно ув’язнених у СІЗО патріотів України Андрія Медведька та Дениса Поліщука, засудження Юрія Хорта (Павленка) тощо.
Ми Українські націоналісти не будемо стояти осторонь, і дивитись як наших побратимів саджають за сфабрикованими справами, ми будемо захищати честь і свободу українських патріотів та добровольців.
Початок о 19.30. Мегацентр.
Організатори заходу: "Третя Позиція", ЦК "Азов", ДУК-ПС, Перша Чернігівська Сотня.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.