Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 14:34:47

ВсеУкраїнський фестиваль Фарб Холі прямує до Чернігова!

19.09.2015   12:00Агенцiя

Ось і Чернігів, раньої осені, буде зустрічати фестиваль Фарб Холі, вже в цю суботу, 19 вересня, на стадіоні імені Юрія Гагаріна, місто Чернігів накриє різнобарвна хмара фарб Холі!

Деталі в спільноті: https://vk.com/holi_che

Приходь, зроби день міста Чернігів 2015 року найяскравішим в житті міста!

Лист від організаторів фестивалю:

Дорогий чернігівцю!

Вшануймо рідне місто креативно і весело.
А для цього стань учасником свята "Сучасне різнобарв'я древнього Чернігова"

У программі:
1. Створення напису "Чернігів" з наших фото. Розмір 10*15. Кількість фото від одного учасника - необмежена.
2. На тебе чекають:
- face art, аква-грим, малюнок хною;
- тир;
- різноманітні майстер класи та розважальні конкурси;
3. І фєричний, неперевершений фестиваль фарб "Holi".

Благодійний внесок за участь у встановленні рекорду 5 грн.

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.