Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 10:20:44

Чернігівська митниця закриває в Чернігові та переносить до Козельця митний пост “Чернігів”. Реформування чи погіршення бізнес-клімату Чернігівщини?

16.09.2015   12:30Агенцiя

Сьогодні о 12.30 відбудеться термінова прес-конференція щодо наступної тематики. "Чиста політика"

15 вересня 2015 року керівництво митного посту “Чернігів вантажний” зібрало митних брокерів Чернігівщини та офіційно оголосило про подальшу неможливість (з 01.10.2015) оформлення зовнішньоекономічних вантажів у місті Чернігові та перенесення цієї діяльності Чернігівської митниці до смт. Козелець Чернігівської області.

Представники підприємств Чернігівщини, які здійснюють експорт-імпорт продукції та митні брокери, стурбовані таким раптовим, мало зрозумілим рішенням ДФС України.

Це рішення, яке було оголошене офіційно та публічно,  значно погіршує умови роботи десятків підприємств регіону з оформлення митних вантажів та вносить додаткові затрати на логістичні операції. Це ніщо інше як погіршення бізнес-клімату Чернігівщини, що суперечить політиці Президента та Кабміну України. Це приклад прийняття кулуарних, непрозорих рішень, які є передумовою для корупції.

В обласному центрі Держмитслужбою України було погоджено створення митно-вантажного комплексу, що сім останніх років діє за принципом єдиного вікна. Тут розташовані не тільки необхідні підрозділи Чернігівської митниці, а і сервісні служби та офіси інших контролюючих органів, які причетні до митного оформлення вантажів.

Виникає питання, в зв'язку з чим постає необхідність руйнування відпрацьованого роками механізму здійснення експортно-імпортних операцій, що бездоганно відповідає всім вимогам чинного законодавства?

Чи є дії керівника Чернігівської митниці Шавлака О.В. з переносу митного посту з обласного центру за 70 км від нього економічно, логістично та організаційно обґрунтованими?

Чи знову під прикриттям проведення реформ, здійснюється перерозподіл бізнесу?

І, взагалі, чи існує наказ ДФС про закриття митного посту “Чернігів вантажний” та переносу митного оформлення зовнішньоекономічних вантажів у смт. Козелець? Оскільки, Керівництво Чернігівської митниці відмовляється надати копію наказу ДФС або, навіть, назвати його реквізити (номер, дату і т.п.)

Експортери та імпортери Чернігівщини нагадують керівництву ДФС України та особисто керівнику Чернігівської митниці Шавлаку О.В., що митниця — в першу чергу сервісна організація, яка зобов'язана сприяти суб'єктам ЗЕД в їх діяльності, в тому числі, і для наповнення обласного та державного бюджетів.

Ми звертаємось до правоохоронних органів з проханням перевірити законність вказаних дій посадових осіб Чернігівської митниці ДФС України.
 

Останні новини Чернігівщини

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт 10:20

Чернігівська ОВА продовжує співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA Ukraine) щодо удосконалення роботи мережі підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень 10:15

Прилуцькою окружною прокуратурою в суді доведено вину особи в заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів 09:54

Через постійні відключення світла підприємці міста Чернігова активно використовують для роботи своїх закладів генератори.

 2 лютого: Цей день в Україні та в світі

2 лютого: Цей день в Україні та в світі 09:47

ДЕНЬ 344 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 344 RUSSIAN AGRESSION

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

АНОНСИ ПОДІЙ