Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 22:53:45

Велопрогулянка вихідного дня для всіх бажаючих

13.09.2015   10:00Агенцiя

Велопрогулянка вихідного дня для всіх бажаючих, якщо у вас вільний день та ви хочете провести його в колі однодумців тоді вам сюди. Новий та цікавий маршрут пролягає більшою частиною по грунтових дорогах де мало автомобільного руху, ми будем рухатись вздовш Замглайських болот та виїдем на поля за с.Петрушин. Після більшої частини прогулянки ми зупинимось на відпочинок на озері за с.Роіще де буде можливість повноцінного відпочинку з чаєм бутербродами та можливе багаття (за бажанням). На фінішній прямій ми легко доїдем до Чернігова так як там дорога більшу частину пролягає вниз.

Дата збору: 13 вересня (неділя)
Час сбору: 10:00
Час старту: 10:20
Місце старт/фініш: Велопарковка біля м-ну “Адреналін”
Километраж: 54км
Грунт/асфальт: 60/40
Темп: низкий (15-20 км/ч)
Що брать з собою: Воду, провіант (бутерброди. чай, сало/ковбаски та ін.), велокамеру, позитив та гарний настрій.

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини