Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 20:12:03

Чернігівські підприємці підготували вимоги до майбутньої влади

14.09.2015   12:30Агенцiя

У понеділок, 14 вересня чернігівські підприємці презентують пропозиції, які вони напрацювали для покращення бізнес-клімат у в нашому регіоні та країні. Прес-конференція відбудеться за ініціативою Коаліції малого та середнього бізнесу м. Чернігова, ГО «Сяйво Сіверщини», спільний представницький орган роботодавців Чернігівської області ЧООР «СІВЕРЩИНА», профспілкових організацій. Початок – 12.30, місце проведення – конференц-зала готелю «Україна» (пр. Миру, 33).
Учасники круглого столу та експерти проекту (серед них, зокрема, Сергій Проценко, Віталій Сальва, Дмитро Шпак) сформулюють остаточні вимоги до майбутньої влади на основі проведених фокус-груп та анкетування серед підприємців Чернігова. Ці вимоги будуть викладені в МЕМОРАНДУМІ, який підприємці запропонують підписати кандидатам на посаду міського голови та кандидатам у місцеві депутати, що братимуть участь у виборах до органів місцевого самоврядування (жовтень 2015 р.).

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.