Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 18:01:23

Діалог заради миру

27.08.2015   10:00Агенцiя

18-19 серпня в столиці розпочалася програма «Миротворення в Україні: жіноче обличчя миру». Її мета - започаткувати діалог між жінками-активістками з різних регіонів і створити майданчик, де вони вільно обмінюватимуться думками та баченням перспектив, висловлюватимуть свої побоювання, обговорюватимуть наболіле та спільно з державними органами влади шукатимуть шляхи вирішення проблем.

Програма складається з циклу семінарів, що з серпня 2015 року по березень 2016 року проходитимуть у 16 регіонах України, а перша така зустріч відбудеться в Чернігові 27-28 серпня на базі обласної організації Спілки жінок України та підприємства «Навчально-методичний центр профспілок» (вул. Шевченка, 105). У ній візьмуть участь представниці Запоріжської, Кіровоградської, Рівненської та Миколаївської областей, а саме – громадські діячі, переселенці, волонтери. Учасниць вітатиме голова Спілки жінок України Леокадія Володимирівна Герасименко.

Захід проходить за підтримки обласної державної адміністрації. Очікуються, зокрема, виступи заступника голови Чернігівської ОДА Леоніда Сахневича, директора обласного департаменту соціального захисту населення Олега Русіна, заступника начальника управління охорони здоров'я Володимира Пуліна.

Теми для обговорення: роль жінок у розв’язанні конфлікту в Україні та примиренні людей з різних регіонів, особливо тих, хто має протилежні погляди; бачення та досвід щодо нинішньої політичної та безпекової ситуації в Україні; співпраця між представниками влади та громадськими організаціями як спосіб сприяння миротворчим процесам в Україні; діалог як основний спосіб примирення та відновлення довіри між різними групами суспільства; дослідження можливостей у процесі консолідації українського суспільства, зокрема, дискусія про спільні цінності, цілі, символи та звичаї.

Початок семінару в Чернігові – 27 серпня о 10.00

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ