"Чернігів - місто сімейного туризму"
30 липня, в четвер, об 11.00 на відкритому майданчику в кав'ярні «Фотель» (вулиця Серьожнікова, 1) відбудеться обговорення шляхів формування міського середовища, комфортного для сімейного туризму у Чернігові.
Актуальні питання до обговорення:
- Розвиток пішохідної вулиці Серьожнікова як місця відпочинку та фестивалів,
- тематичне зонування туристичного центру міста,
- позиціонування міста Чернігова, як столиці кулінарного туризму - «Чернігів - смачне місто».
Під час заходу обговоримо запропоновану проблематику, ресурси та шляхи вирішення цих питань.
Зустріч проходитиме в форматі чаювання з учасниками та вільного обговорення пропозицій. До участі у обговоренні запрошені представники Управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради та експерти з даних питань.
Запрошуємо журналістів взяти участь в обговоренні цієї теми.
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.