Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 03:33:29

Прес-конференція "Моніторинг виборчого процесу очима громадських активістів"

24.07.2015   15:00Агенцiя

24 липня о 15.00 в дискусійному клубі «Експертна думка» (м. Чернігів, вул.. Гетьмана Полуботка, 6а) відбудеться підсумкова прес-конференція на тему «Моніторинг виборчого процесу очима громадських активістів».

Ініціативна група представників громадських організацій Чернігова представить результати вивчення громадської думки жителів міста в інформаційному матеріалі «Вибори очима пересічних чернігівців» на останньому тижні перед виборами. Активісти нададуть нові дані щодо порушень виборчої кампанії, а також розкажуть що ж чекає чернігівців в день тиші, під час та після голосування.

Ініціатор заходу – громадська організація «Єдиний Чернігів».

Спікери:
Вадим Антошин, Олександр Булах, Олександр Бондарєв, Сергій Балакша.

В прес-конференції візьмуть участь також запрошені експерти.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини