Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 18:50:27

ДемАльянс проведе пікет під ЦВК

21.07.2015   10:00Агенцiя

21 липня політична партія «ДемАльянс» проведе акцію протесту під Центральною виборчою комісією з вимогою зняти з довиборів до Верховної Ради по 205 округу Сергія Березенка та Геннадія Корбана.

ДемАльянс принесе членам ЦВК пакети з гречкою, яку кандидати масово роздають на 205 окрузі, а також зафіксовані на фото інші випадки прямого та непрямого підкупу виборців, які відбувається в Чернігові.

ДемАльянс вважає, що методи ведення передвиборчої кампанії, які використовують штаби Корбана та Березенка наносять шкоду міжнародному іміджу  держави, суперечать принципам демократії та порушують законодавство України.

ДемАльянс буде вимагати від Центральної виборчої комісії розглянути факти порушень та зняти з участі у виборах кандидатів Сергія Березенка та Геннадія Корбана.

Початок акції: 10.00
Місце: м.Київ, площа Лесі Українки, 1, (м.Печерська)
Контактна особа: 093 682 36 47, Олександр.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.