Круглий стіл "Округ 205: технології і загрози"
Чернігівський політклуб запрошує на круглий стіл «Округ 205: технології і загрози», що відбудеться в дискусійному клубі «Експертна думка» 17 липня о 13.00.
Тематика обговорення:
- Ведення кампанії і технології кандидатів по 205 округу (підкуп, адмінресурс, технічні кандидати)
- Загрози виборів по 205 округу (напрацювання способів протидії зриву і фальсифікацій виборів)
Запрошуємо ЗМІ, громадські організації, представників політичних сил та усіх бажаючих до обговорення.
Місце зустрічі: м. Чернігів, Вул.. Полуботка, 6А (Дискусійний клуб «Експертна думка»)
Час зустрічі: 17 липня (13.00)
Контакти: 093 118 99 42 (Олександр)
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.