Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 07:59:49

"Земля - не предмет торгу, а ресурс. Її проблематика та рішення від ДемАльянсу"

10.07.2015   11:00Агенцiя

10 липня, в п’ятницю об 11.00 на відкритому майданчику в ресторані «Океанія» (вул. Проспект Миру, 20) відбудеться обговорення майбутніх кроків в реформуванні земельної сфери міста Чернігова та зокрема зміна підходів в даній сфері.

На зустрічі будуть озвучені пропозиції щодо розроблення та реалізації заходів у земельній сфері та обговорені схеми виділення землі через КП та громадські організації.

Основні питання, які будуть запропоновані до обговорення:
- недоступність інформації;
- зангажованість;
- закинуті забудови;
- «дерибан землі».

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини