Круглий стіл на тему "Обрання свого депутата – питання гідності для чернігівців"
3 липня о 10-00 год. в Дискусійному клубі «Експертна думка» (м.Чернігів, вул.Гетьмана Полуботка, 6-а) відбудеться круглий стіл на тему «Обрання свого депутата – питання гідності для чернігівців».
Ініціатор обговорення – Гриценко Анатолій Степанович, декан Національного університету «Києво-Могилянська академія», лідер Політичної партії «Громадянська позиція».
До участі запрошуються кандидати у народні депутати України та їх довірені особи, політичні експерти, представники засобів масової інформації та активні громадяни.
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.