Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 14:58:07

Прес-конференція обласної організації Спілки жінок України

22.02.2012   11:00Агенцiя

22 лютого об 11:00 в Експертному клубі "Чиста політика" відбудеться прес-конференція обласної організації Спілки жінок України що до організації та проведення XI обласного Ярмарку "Що може жінка".
 
У прес-конференції візьмуть  участь:

- Лісовий Андрій Миколайович – генеральний директор Державної організації “Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області”.

- Сердюк Оксана Станіславівна – начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

- Іванов Костянтин Вікторович – президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати.

- Дорожкіна Ірина Василівна – директор підприємства “Навчально-методичний центр” профспілок, голова обласної організації Спілки жінок України

- Члени правління Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок – Жогалко Тетяна Миколаївна - директор культурно-мистецького центу “Круті сходи” та Заїка Юлія Анатоліївна – директор магазину “Макош”.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.

Словацька підтримка для Чернігова: до міста доставили 26 генераторів 14:34

26 генераторів різної потужності Чернігів отримав завдяки донатам народу Словаччини. Сьогодні обладнання вже у місті й буде розподілене між підприємствами критичної інфраструктури, закладами медицини та освіти, а також структурними підрозділами міської ради, які надають допомогу населенню в умовах відключень електроенергії.

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини