Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 11:15:59

Розширене засідання колегії Держархіву області

21.02.2012   11:00Агенцiя

Розширене засідання колегії Держархіву області: про підсумки роботи архівних установ області у 2011 році та завдання на 2012 рік (за участю Стрільця М.І – заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації та керівництва Державної архівної служби України).
Зал засідань № 1 облдержадміністрації.
Початок об 11:00.

Останні новини Чернігівщини

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36

Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.

Масштабне оновлення тепломереж: водіїв попереджають про перекриття на вулиці Коцюбинського 09:49

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» переходить до наступного етапу великого проєкту «Реконструкція трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради».

У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18

З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини