Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 06:29:08

Підсумкова прес-конференція про проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я на Чернігівщині

19.05.2015   12:30Агенцiя

19 травня  об 12-30  в конференц-залі Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації (що знаходиться за адресою віл. Белінського, 11, м.Чернігів) відбудеться прес-конференція з підведення підсумків проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я за проектом «Здорова родина – здорова країна» організованого Чернігівською міською молодіжною організацією «Міській молодіжний центр «Жменя» який реалізується у рамках програми «Здоров’я жінок України» за підтримки Інституту досліджень та тренінгів імені Джона Сноу.

 

ДОПОВІДАЧІ:

Регіна Гусак, Голова Правління ЧММГО «ММЦ «Жменя» з доповіддю про підсумки проведення заходів в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я в Чернігівській області.

Кирилюк Тетяна Зотівна,  завідуюча Обласного центру планування сім’ї про ситуацію в області в сфері репродуктивного здоров’я

Поклад Світлана Василівна, методист з практичної психології та соціальної роботи Центру професійно технічної освіти Обласного Управління Освіти Чернігівської ОДА, про успішний досвід виховної роботи з учнями/студентами ПТНЗ та ВНЗ Чернігівської області в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

Партнерами в реалізації проекту є Департамент сім’ї молоді та спорту Чернігівської ОДА, Департамент інформації та зв’язків з громадськістю Чернігівської ОДА, місцеві та регіональні ЗМІ, обласна та міська Клініки дружні до молоді, Чернігівський обласний та міський центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

Контакти:

Регіна Гусак – Голова правління (066)209-55-05, (063)402-73-03

Олена Трубенок – керівник проекту (068) 120 36 90, (0462) 93 07 36

 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.