Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 10:49:36

Підсумкова прес-конференція про проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я на Чернігівщині

19.05.2015   12:30Агенцiя

19 травня  об 12-30  в конференц-залі Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації (що знаходиться за адресою віл. Белінського, 11, м.Чернігів) відбудеться прес-конференція з підведення підсумків проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я за проектом «Здорова родина – здорова країна» організованого Чернігівською міською молодіжною організацією «Міській молодіжний центр «Жменя» який реалізується у рамках програми «Здоров’я жінок України» за підтримки Інституту досліджень та тренінгів імені Джона Сноу.

 

ДОПОВІДАЧІ:

Регіна Гусак, Голова Правління ЧММГО «ММЦ «Жменя» з доповіддю про підсумки проведення заходів в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я в Чернігівській області.

Кирилюк Тетяна Зотівна,  завідуюча Обласного центру планування сім’ї про ситуацію в області в сфері репродуктивного здоров’я

Поклад Світлана Василівна, методист з практичної психології та соціальної роботи Центру професійно технічної освіти Обласного Управління Освіти Чернігівської ОДА, про успішний досвід виховної роботи з учнями/студентами ПТНЗ та ВНЗ Чернігівської області в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

Партнерами в реалізації проекту є Департамент сім’ї молоді та спорту Чернігівської ОДА, Департамент інформації та зв’язків з громадськістю Чернігівської ОДА, місцеві та регіональні ЗМІ, обласна та міська Клініки дружні до молоді, Чернігівський обласний та міський центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

Контакти:

Регіна Гусак – Голова правління (066)209-55-05, (063)402-73-03

Олена Трубенок – керівник проекту (068) 120 36 90, (0462) 93 07 36

 

Останні новини Чернігівщини

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн 09:37

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 15 квітня схвалив представлений Звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО 09:27

15 квітня на брифінгу в облдержадміністрації говорили про дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та посилення відповідальності за випалювання сухої рослинності.