Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 10:26:29

Зустріч на стародавньому Дитинці з фотомитцями Чернігова

20.02.2012   12:00Агенцiя

20 лютого о 12.00 в Колегіумі (на Валу), у рамках просвітницької програми “Зустрічі на стародавньому Дитинці”, відбудеться прес-конференція фотомайстрів Чернігова. Творча зустріч “Зупинись мить, ти – історія” приурочена до 45-річчя заснування Чернігівського державного архітектурно-історичного заповідника.
На прес-конференцію запрошені: Микола Турчин (голова Чернігівської організації Національної спілки фотохудожників України), Микола Дульцев (провідний методист з фотомистецтва Чернігівського обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв, керівник народного фотоклубу “Чернігів”), Костянтин Ягодовський (голова обласної організації “Українського товариства охорони пам’яток історії і культури”, колекціонер), Віктор Кошмал (учасник провідних всеукраїнських та міжнародних конкурсів), Микола Тищенко, (фотокореспондент газети “Деснянська правда”) та інші фотомитці.

Останні новини Чернігівщини

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини