Презентація книг "Найкращий сищик імперії на Великій війні" та "Найкращий сищик і падіння імперії"
15 травня, о 18.00 у КМЦ «Інтермеццо» відбудеться презентація книг «Найкращий сищик імперії на Великій війні» та «Найкращий сищик і падіння імперії».
Приїзд Владислава Івченка планується у першій половині березня. Наразі узгоджуються дати зустрічей, а також визначаються міста та села Кіровоградської області, куди завітає відомий письменник. Допоміг в організації туру Кіровоградщиною автора бестселерів про Івана Карповича Підіпригору благодійний фонд Станіслава Березкіна «Добротвір».
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.
13 січня: цей день в Україні і світі 08:57
День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression