Заходи щодо розвитку військово-промислового комплексу Чернігівщини
15 травня голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, відповідальний від Адміністрації Президента за Чернігівську область, керівник Державного управління справами Сергій Березенко, генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов, перший заступник Секретаря Ради Національної безпеки і оброни України Олег Гладковський відвідають ряд підприємств військово-промислового комплексу області:
- 9:00 - 9:45 год. — Ніжинський науково-виробничий комплекс «Прогрес» (м. Ніжин, вул. Носівський шлях, 29);
- 11:00 - 11:50 год. — Чернігівський завод радіоприладів “ЧеЗаРа” (м. Чернігів, вул. Одинцова, 25);
- 12:00 - 12:30 год. — 171 Чернігівський ремонтний завод (м. Чернігів, вул. Кошового, 1);
- 12:40 - 13:20 год. — підприємство «Сіверянка» (м. Чернігів, вул. Малиновського, 36).
З 14:00 до 15:30 год. у Чернігівській ОДА (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7) відбудеться засідання Ради регіонального розвитку з питань діяльності військово-промислового комплексу регіону.
По завершенню засідання відбудеться спілкування учасників засідання з представниками ЗМІ.
Акредитація ЗМІ проводиться 14 травня до 17:00 год. за телефоном (0462) 675-372.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.