Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:02:46

Найкращі кардіохірурги України відвідають Чернігів, аби зупинити "епідемію" серцево-судинних хвороб

19.05.2015   14:30Агенцiя

19 травня Чернігів відвідають Головний позаштатний фахівець МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» та лікарі Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, Інституту педіатрії акушерства і гінекології. Вони зустрінуться з лікарями та журналістами у приміщенні міської лікарні № 2 (вул. 1 Травня, 168). Захід відбудеться у рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф». Запрошуємо усіх зацікавлених!
 
Прес-конференція запланована на 14.30. Мета - розповсюдити кваліфіковану інформацію про сучасні методи діагностики та лікування серцево-судинних захворювань, популяризувати серед населення здоровий спосіб життя та відповідальне ставлення до свого здоров’я, сприяти покращенню якості надання медичної допомоги населенню.
 
Ініціатори проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» - ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН» та Асоціація серцево-судинних хірургів України. Сприяють у реалізації проекту Міністерство охорони здоров’я України та Національна академія медичних наук України. З вересня минулого року лікарі здійснили поїздки до Сумської, Житомирської, Полтавської , Запорізької,  Вінницької, Дніпропетровської, Тернопільської, Волинської, Ровенської, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької та інших областей.
 
Ця проблема надзвичайно актуальна, адже ймовірні та небезпечні наслідки нинішньої ситуації в Україні  - пригнічений психологічний стан українців та стрибок захворювань, у першу чергу, - серцево-судинної системи. Тому впровадження якісної та доступної діагностики, ургентної догоспітальної та госпітальної допомоги - питання національної значущості.
 
У прес-конференції візьмуть участь:
-  Руденко Костянтин Володимирович, д.мед.н., головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих»;
- Сіромаха Сергій Олегович, к.мед.н., гол. лікар НІССХ ім. М.М. Амосова;
- Крикунов Олексій Антонович, д.мед.н., завідувач відділу інфекційного ендокардиту НІССХ імені М.М. Амосова НАМН;
- Давидова Юлія Володимирівна, д.мед.н., професор, завідуюча відділенням акушерських проблем екстрагенітальної патології ІПАГ;
- Сало Сергій Васильович, к.мед.н., завідувач відділення екстренної ендоваскулярної хірургії НІССХ імені М.М. Амосова;      
- Кравчук Борис Богданович, к.мед.н., завідувач лабораторії електрофізіологічних, гемодинамічних на ультразвукових методів дослідження.
 
Увага! У програмі заходу можливі зміни. Просимо завчасно домовлятися з координатором проекту про ексклюзивні записи для теле- та радіо-програм на теми профілактики хвороб та збереження здоров’я.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.