Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 22:26:23

Найкращі кардіохірурги України відвідають Чернігів, аби зупинити "епідемію" серцево-судинних хвороб

19.05.2015   14:30Агенцiя

19 травня Чернігів відвідають Головний позаштатний фахівець МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» та лікарі Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, Інституту педіатрії акушерства і гінекології. Вони зустрінуться з лікарями та журналістами у приміщенні міської лікарні № 2 (вул. 1 Травня, 168). Захід відбудеться у рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф». Запрошуємо усіх зацікавлених!
 
Прес-конференція запланована на 14.30. Мета - розповсюдити кваліфіковану інформацію про сучасні методи діагностики та лікування серцево-судинних захворювань, популяризувати серед населення здоровий спосіб життя та відповідальне ставлення до свого здоров’я, сприяти покращенню якості надання медичної допомоги населенню.
 
Ініціатори проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» - ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН» та Асоціація серцево-судинних хірургів України. Сприяють у реалізації проекту Міністерство охорони здоров’я України та Національна академія медичних наук України. З вересня минулого року лікарі здійснили поїздки до Сумської, Житомирської, Полтавської , Запорізької,  Вінницької, Дніпропетровської, Тернопільської, Волинської, Ровенської, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької та інших областей.
 
Ця проблема надзвичайно актуальна, адже ймовірні та небезпечні наслідки нинішньої ситуації в Україні  - пригнічений психологічний стан українців та стрибок захворювань, у першу чергу, - серцево-судинної системи. Тому впровадження якісної та доступної діагностики, ургентної догоспітальної та госпітальної допомоги - питання національної значущості.
 
У прес-конференції візьмуть участь:
-  Руденко Костянтин Володимирович, д.мед.н., головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих»;
- Сіромаха Сергій Олегович, к.мед.н., гол. лікар НІССХ ім. М.М. Амосова;
- Крикунов Олексій Антонович, д.мед.н., завідувач відділу інфекційного ендокардиту НІССХ імені М.М. Амосова НАМН;
- Давидова Юлія Володимирівна, д.мед.н., професор, завідуюча відділенням акушерських проблем екстрагенітальної патології ІПАГ;
- Сало Сергій Васильович, к.мед.н., завідувач відділення екстренної ендоваскулярної хірургії НІССХ імені М.М. Амосова;      
- Кравчук Борис Богданович, к.мед.н., завідувач лабораторії електрофізіологічних, гемодинамічних на ультразвукових методів дослідження.
 
Увага! У програмі заходу можливі зміни. Просимо завчасно домовлятися з координатором проекту про ексклюзивні записи для теле- та радіо-програм на теми профілактики хвороб та збереження здоров’я.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року