Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:35:57

Найкращі кардіохірурги України відвідають Чернігів, аби зупинити "епідемію" серцево-судинних хвороб

19.05.2015   14:30Агенцiя

19 травня Чернігів відвідають Головний позаштатний фахівець МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» та лікарі Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, Інституту педіатрії акушерства і гінекології. Вони зустрінуться з лікарями та журналістами у приміщенні міської лікарні № 2 (вул. 1 Травня, 168). Захід відбудеться у рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф». Запрошуємо усіх зацікавлених!
 
Прес-конференція запланована на 14.30. Мета - розповсюдити кваліфіковану інформацію про сучасні методи діагностики та лікування серцево-судинних захворювань, популяризувати серед населення здоровий спосіб життя та відповідальне ставлення до свого здоров’я, сприяти покращенню якості надання медичної допомоги населенню.
 
Ініціатори проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» - ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН» та Асоціація серцево-судинних хірургів України. Сприяють у реалізації проекту Міністерство охорони здоров’я України та Національна академія медичних наук України. З вересня минулого року лікарі здійснили поїздки до Сумської, Житомирської, Полтавської , Запорізької,  Вінницької, Дніпропетровської, Тернопільської, Волинської, Ровенської, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької та інших областей.
 
Ця проблема надзвичайно актуальна, адже ймовірні та небезпечні наслідки нинішньої ситуації в Україні  - пригнічений психологічний стан українців та стрибок захворювань, у першу чергу, - серцево-судинної системи. Тому впровадження якісної та доступної діагностики, ургентної догоспітальної та госпітальної допомоги - питання національної значущості.
 
У прес-конференції візьмуть участь:
-  Руденко Костянтин Володимирович, д.мед.н., головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих»;
- Сіромаха Сергій Олегович, к.мед.н., гол. лікар НІССХ ім. М.М. Амосова;
- Крикунов Олексій Антонович, д.мед.н., завідувач відділу інфекційного ендокардиту НІССХ імені М.М. Амосова НАМН;
- Давидова Юлія Володимирівна, д.мед.н., професор, завідуюча відділенням акушерських проблем екстрагенітальної патології ІПАГ;
- Сало Сергій Васильович, к.мед.н., завідувач відділення екстренної ендоваскулярної хірургії НІССХ імені М.М. Амосова;      
- Кравчук Борис Богданович, к.мед.н., завідувач лабораторії електрофізіологічних, гемодинамічних на ультразвукових методів дослідження.
 
Увага! У програмі заходу можливі зміни. Просимо завчасно домовлятися з координатором проекту про ексклюзивні записи для теле- та радіо-програм на теми профілактики хвороб та збереження здоров’я.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби 11:28

16 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на озері поблизу с. Смолин Гончарівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.