Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 18:28:56

Прес-конференція "Відкриття мережі кіноклубів Docudays UA у Чернігівській області"

15.05.2015   12:00Агенцiя

В п'ятницю, 15травня, о 12:00 у Дискусійному клубі "Експертна думка" (м. Чернігів, вул. Г.Полуботка, 6А) відбудеться прес-конференція з приводу відкриття мережі кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA у Чернігівській області.

Під час прес-конференції учасники матимуть нагоду:

· детальніше дізнатися про діяльності мережі нових кіноклубів Docudays UA у Чернігові, Ніжині та Прилуках;
· переглянути документальну стрічку "Ротація" (6 хв.) про бійців 13-го Чернігівського батальйону територіальної оборони (режисер - Сергій Лисенко);
· довідатися про унікальний досвід функціонування мережі кіноклубів Docudays UA, яка сприяє актуалізації діалогу про права людини в українському суспільстві.

До участі у презентації запрошені:
· Сергій Буров - виконавчий директор ГО "MART";
· Тетяна Мала – pr-менеджер проекту DOCU/КЛУБ;
· Надія Чушак - координаторка правозахисних програм Docudays UA;
· Надія Кривопаленко - регіональний координатор мережі кіноклубів  медіа-просвіти з прав людини Docudays UA у Чернігівській області;
· Модератори кіноклубів: Регіна Гусак (м. Чернігів), Тетяна Кожевникова (м. Прилуки), Лариса Дудка (м. Ніжин)
· та інші.

Захід проводиться за підтримки ПРООН та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини