Прес-конференція з приводу відкриття нового сезону чернігівського арт-фестивалю "Зелена сцена"
Організатори чекатимуть на вас у п’ятницю, 15 травня, о 16.30 у гостинній кав’ярні "Шарлотка" (просп. Миру, 21). Смакуючи чудовою кавою, ви зможете поспілкуватись з представниками творчої агенції «ЧЕ-Студіо», які розкажуть про те, якою буде «Зелена сцена» цього року.
Ви дізнаєтесь, скільки триватиме проект у цьому сезоні; хто стане гостями "Зеленої сцени" протягом літа; які додаткові напрямки та майданчики відкриються для відвідувачів; як можна долучитися до співучасті в проекті та ін.
А після прес-конференції – на концерт! "Зелена сцена" – 2015 розпочнеться виступом гурту French Vibes. Також у програмі виставка сучасної графіки, ярмарок хенд-мейду, дитячий майданчик, відкритий кінопоказ, знайомства і спілкування з цікавими людьми.
Початок роботи «Зеленої сцени» – о 17.00, початок концертів – о 18.30.
Місце зустрічі незмінне: при вході на Алею Героїв.
Нагадуємо: «Зелена сцена» – неприбутковий, некомерційний і неполітичний проект. Його створює група ентузіастів та патріотів міста – люди, які хочуть, щоб життя Чернігова стало жвавим, цікавим, насиченим подіями, які будуть варті увагих як самих чернігівців, так і гостей з інших міст.
Відвідування заходів, які відбуваються на «Зеленій сцені», як і раніше, безкоштовне. Просимо лише відмовитись від алкоголю і цигарок.
З питаннями та пропозиціями можна звернутися до керівника ТА «ЧЕ Студіо» Лесі Федоренко: zebras@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.