Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 03:23:06

Семінарі-тренінгу "Редакційна політика в часи війни (АТО)"

15.05.2015   10:00Агенцiя

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) запрошує представників ЗМІ до участі в семінарі-тренінгу «Редакційна політика в часи війни (АТО)», що відбудеться 15 травня у Чернігові.

 Початок заходу - о 10.00. Місце проведення - дискусійний клуб «Експертна думка» (Чернігів, вул. вул. Гетьмана Полуботка, 6А).

 До участі в семінарі-тренінгу запрошуються головні редактори, відповідальні секретарі, журналісти традиційних і нових медіа.

 Під час семінару будуть порушені, зокрема, такі питання:

-як медіа повинні змінювати редакційну політику у зв'язку з військовими подіями;

-що важливіше для журналіста - патріотизм чи професійні стандарти;

-особливості редакційного планування, як уникнути «перевантаження» ЗМІ важкими темами;

-яких матеріалів чекає зараз від ЗМІ аудиторія;

-чи мають бути «заборонені» теми;

-як правильно розставити пріоритети, зробити вибір між оперативністю й достовірністю.

 Експерти: Сергій Томіленко, перший секретар Національної спілки журналістів України; Ірина Федорів, журналіст, досвід роботи  - керівник інформаційно-аналітичного відділу програми «Вікна-Новини» телеканалу «СТБ», керівник регіональної мережі громадського руху ЧЕСНО, одна із засновників проекту сайтів територіальних громад Києва та Київської області. Лауреат Польсько-українського конкурсу журналістської майстерності.

 Про бажання взяти участь у семінарі треба повідомити за телефоном (044) 235-87-66 або електронною поштою oblik@nsju.org  до 14 травня.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини