Автопробіг "Пам’ятаємо. Переможемо"
9 травня з 11.00 до 13.00 пройде автопробіг «Пам’ятаємо. Переможемо».
Маршрут: Красна площа-вул. Шевченко - вул. Рокосовського - Проектна - пр. Миру (в сторону ЗАЗу) - кільце на кінцевій тролейбусів-пр. Миру (в сторону центра міста) - вул. Щорса-кільце жд. вокзалу - пр. Перемоги-пр. Миру-Красна площа.
Мета данної акції - об’днати жителів Чернігова в цей нелегкий для України час, активізувати прояви патріотизму серед містян, нагадати про участь українців у боротьбі з фашистськими окупантами під час 2 світової війни і вшанувати перемогу над агресорами.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.