Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 10:35:57

Акція під Деснянським районним судом

06.05.2015   11:00Агенцiя

У середу, 6 травня вирішиться, по якому тарифу будемо надалі користуватися громадським транспортом в м. Чернігові.  Адже саме завтра об 11.30 відбудеться судове засідання в Деснянському районному суді м. Чернігова за позовом «ДемАльянсу» про визнання незаконним рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради №76 від 30 березня «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті».
Закликаємо всіх чернігівців прийти завтра, 6 травня об 11:00 під стіни Деснянського районного суду та підтримати законне рішення суду про визнання незаконним рішення виконкому. Тільки разом ми зможемо не допустити чергового порушення законодавства та прав чернігівців.
Місце зустрічі: пр-т Перемоги, 141, м. Чернігів - 5 кутів (Деснянський районний суд);
Час зустрічі: 6 травня 2015 року об 11:00.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.