Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 18:58:58

Регіональні аспекти участі України в Другій світовій війні: Чернігово-Сіверщина

28.04.2015   15:00Агенцiя

До Дня пам’яті та примирення та 70-річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 28 квітня 2015 р. в Чернігові відбудеться «круглий стіл» на тему «Регіональні аспекти участі України в Другій світовій війні: Чернігово-Сіверщина». Співорганізаторами заходу є Український інститут національної пам’яті, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
Під час обговорення йтиметься про новий зміст та європейську традицію відзначення 8 та 9 травня, український вимір Другої світової війни, військові дії та окупаційний режим на Чернігово-Сіверщині, участь її мешканців у боротьбі з нацизмом, вшанування пам’яті полеглих воїнів та жертв війни.
До участі запрошені історики, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, представники органів влади, музеїв, бібліотек та журналісти.
Початок заходу: 28 квітня о 15.00.
Місце проведення: аудиторія № 1 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, пр-т Миру, 43.
Тел. для довідок: 676-052, 067-461-73-86.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression