Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 09:08:38

Урочистий старт "Ходи-велопробігу "СТОП ВІЙНІ!"

26.04.2015   09:30Агенцiя

Національний заповідник "Гетьманська столиця" запрошує вас взяти участь в урочистому старті «Ходи-велопробігу «СТОП ВІЙНІ !» – безпрецедентній всесвітній акції народної дипломатії, місія якої - підняти нації і народи світу, щоб зупинити війну.

Саме Батурин має велику честь розпочати цю акцію!

Чекаємо вас 26 квітня 2015 року о 09-30 на Цитаделі Батуринської фортеці!

З 26 квітня по 25 жовтня акція пройде через 37 столиць Європи, 2-ві столиці Північної Америки (Вашингтон, Оттава), столиці 3-х герцогств Великобританії, 29-ти штатів і 2-х округів США, та 7-ти провінцій Канади, а,також в історичних містах та ділових центрах, як то: Люблин, Гданськ, Мюнхен, Страсбург, Гаага, Стамбул, Нью-Йорк, Філадельфія, Чикаго, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Франциско, Торонто тощо . Всього учасники акції пройдуть понад 40 000 кілометрів, через більше ніж 200 населених пунктів і зупинятимуться в 165-ти (тільки за кордоном – в 123-х) із них, та на двох вершинах гір – Говерла (Україна) і Тімпаногос (США).


 

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини