Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 02:00:21

Виставка мікромініатюр "Восьме чудо світу"

24.04.2015   14:00Агенцiя

24 квітня о 14.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (на Валу, у Колегіумі) відбудеться відкриття унікальної виставки мікромініатюр відомого майстра Володимира Казаряна «Восьме чудо світу».
В експозиції представлені шедеври мікромініатюрного мистецтва, які вважаються неперевершеними творіннями людських рук! Ви побачите — філігранні мікроскульптури, розміщені на макових зернах, дивовижні квіти, встановлені на людській волосині, портрети і шаржі знаменитостей на рисових зернах, вражаючі своєю вишуканістю мережева з 1/100-ї людської волосини, караван верблюдів у вушці голки, підковану блоху, закріплену на кінчику волосини та інші мікромініатюрні творіння, які не мають аналогів у світі!
Також на виставці буде представлений найменший в світі портрет Мони Лізи, намальований олійними фарбами на зрізі рисового зерна! Пензликом художнику слугувала одна сота частина волосини!
Кожна мікромініатюра — це «ноу-хау», оскільки створюється за особливою авторською технологією на межі людських можливостей. Мікрошедеври майстер створює в паузах між ударами серця. Своєю творчістю Володимир Казарян демонструє безмежність людських можливостей.

Виставка мікромініатюр працюватиме з 25 квітня по 21 червня 2015 року,
щодня (без вихідних) з 10.00 до 18.00 (без перерви).
Адреса: вул. Преображенська, 1, споруда Колегіуму (на Валу,
Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній»).
Телефон для довідок 645-964.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини