Активний пікнік з користю для довкілля разом із Semargl
25 квітня, запрошуємо всіх приєднатися до всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою! 2015", учасника світового руху "Let's do it, world", що об'єднує більше 11 мільйонів чоловік в 112 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання в своїй країні.
Головною метою акції «Зробимо Україну чистою! 2015» є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а й підвищення відповідальності українців та турботи про стан довкілля.
В рамках проекту відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль чистоти, під час якого в Чернігові відбудуться суботники, велопробіги, еко-квести, і щорічний Всеукраїнський флешмоб за найбільшою кількістю зібраного сміття за 1 секунду.
Клуб екстремального відпочинку "SemargL" підтримує проведення даної акції, адже це чудова можливість зробити наше місто чистішим і відповідно, кращим! Для цього ми вибрали мальовниче місце, яке знаходитися в мікрорайоні Коти - Березовий гай (Березняк). Приєднуйтесь до нас!)
Програма:
З 9:40 - зустрічаємося на зупинці "СТО" (проспект Миру, між зупинкою "Обласна лікарня" і "Тичини");
10:00 - проводимо невеликий інструктаж, ділимося на групки (3 особи), отримуємо свою пару рукавичок, а також пакет і починаємо посилено працювати на благо собі, місту, державі і планети в цілому!
12:00-13:00 - завантажуємо (хлопці!) сміття на машину і в добру путь відправляємо на переробку;
Закриваємо наш суботник, аплодуємо собі (адже є за що!), вішаємо на дерева таблички повчального характеру (намагаючись викликати у населення зачатки екологічного мислення!).
А оскільки, після хорошої роботи потрібен хороший відпочинок, ми пропонуємо провести пікнік. Будемо розважатися на слеклайні, кидати м'яч, фрісбі, можемо влаштувати "Домбайскій бокс" або "Домбайскій футбол",(ваші побажання в плані розширення програми вітаються).
Фото звіт заходу буде розміщений в альбомі даної зустрічі!
Просимо всіх, хто збирається до нас приєднається, записатися тут: https://vk.com/yulchik888, що б ми змогли забезпечити всіх рукавичками та пакетами. У заявці потрібно вказати прізвище, ім'я та номер телефону.
Бажаючі підтримати нас, пишіть і дзвоніть 093-52-44-717 (Юлія).
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.