Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 09:49:52

П’ятдесята сесія Чернігівської міської ради

24.04.2015   10:00Агенцiя

Пленарне засідання розпочнеться 24 квітня 2015 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

На розгляд сесії вносяться питання:

Про Програму проведення поточного ремонту будинків, об'єктів благоустрою та виконання заходів з підготовки до зими житлового фонду міста Чернігова на 2015 рік.
Про внесення змін до рішення міської ради від 31 січня 2011 року "Про Програму поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2011-2015 роки" (5 сесія 6 скликання) зі змінами (23, 28, 35, 39, 42, 46 сесії 6 скликання).
Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 26 грудня 2014 року "Про Програму організації та проведення у 2015 році громадських робіт для незайнятих громадян м. Чернігова" (46 сесія 6 скликання).
Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2014 року "Про міський бюджет на 2015 рік" (47 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (47, 49 сесії 6 скликання).
Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об'єктів соціальної інфраструктури.
Про внесення змін до Переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади м Чернігова.
Про внесення змін до рішення міської ради від 31 березня 2011 року “Про Положення про виконавчі органи міської ради ” (7 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (15 сесія 6 скликання).
Про найменування площі міста.
Про затвердження у новій редакції Програми розвитку земельних відносин на території міста Чернігова на 2013-2016 роки.
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, членам сімей загиблих учасників АТО, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам, поновлення договорів оренди громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.
Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам та внесення змін до договору оренди земельної ділянки.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам та затвердження проекту землеустрою щодо встановлення прибережної захисної смуги.
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
Про скасування пункту 4.8 рішення Чернігівської міської ради від 25 квітня 2014 року (40 сесія 6 скликання) та пункту 3.6 рішення Чернігівської міської ради від 31 липня 2014 року (42 сесія 6 скликання) щодо затвердження проектів відведення та передачі земельних ділянок в довгострокову оренду громадянам Пінському Ю. М. та Легкобит Г. Я. відповідно.
Про депутатські запити.
Різне.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 26 вересня по 8:00 27 вересня 2021 року

27 вересня - який сьогодні день?

27 вересня - який сьогодні день? 07:52

27 вересня-270-й день року за Григоріанським календарем, до кінця року залишається 95 днів. У XX і XXI століттях цей день відповідає 14 вересня Юліанського календаря.

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини