Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 17:37:41

Акція на пітримку чесного тарифоутворення в громадському транспорті

09.04.2015   14:30Агенцiя

 8 квітня стало відомо, що Чернігівська міська рада звернулася до Деснянського районного суду м. Чернігова з заявою про скасування заходів забезпечення позову «ДемАльнсу». Тобто представники міської ради завтра, 9 квітня о 14:30 будуть оскаржувати ухвалу про зупинення рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради №76 від 30 березня 2015 року «Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті» на судовому засіданні в Деснянському районному суді за адресою: пр-т Перемоги, 141, м. Чернігів. Суддя – Логвінова Т.В.

Тому закликаємо всіх чернігівців прийти завтра, 9 квітня о 14:30 під стіни Деснянського районного суду та підтримати законне рішення суду про зупинення дії рішення виконкома. Разом ми зможемо не допустити чергового порушення законодавства та прав чернігівців.

Чекаємо всіх завтра з плакатами біля Деснянського районного суду о 14:30.

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини