Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 14:30:55

"Територія слова: українська література у вільному суспільстві"

07.04.2015   10:00Агенцiя

7 квітня о 10.00 у Чернігівській міській бібліотеці імені М. Коцюбинського стартує книжковий нон-стоп «Територія слова: українська література у вільному суспільстві», організований бібліотекою та Чернігівським національним педагогічним університетом імені Т. Г. Шевченка. У рамках цього заходу відбудеться зустріч з письменниками Оленою Печорною та Сергієм Дзюбою, членом Української бібліотечної асоціації Віталієм Даценком та іншими цікавими особистостями.
Відвідувачі матимуть змогу не лише ознайомитися з новітніми тенденціями у розвитку української літератури, поспілкуватися з авторами різних за жанрами творів, придбати книгу з автографом, а також взяти участь у квесті-подорожі по книжковій виставці та пригоститися справжньою «літературною кавою» у бібліобарі.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.