Асоціація на старті: як підготуватись до нових взаємин з ЄС?
2 квітня у Чернігові відбудеться круглий стіл на тему: «Асоціація на старті: як підготуватись до нових взаємин з ЄС?».
Захід організовують Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Євро-Атлантичного співробітництва з метою практичного впровадження Угоди про асоціацію та зони вільної торгівлі із ЄС.
Під час круглого столу українські експерти з міжнародних відносин, права та економіки оцінять вплив Угоди про асоціацію на Україну. У секції «Cхідний кордон Європи: перспективи відносин між Україною та ЄС» науковий директор ІЄАС Олександр Сушко, політичний експерт ІЄАС Володимир Горбач та експерт з європейської інтеграції Денис Черніков окреслять політичні виклики для України у найближчий рік. У роботі цієї секції передбачається участь народного депутата України Бориса Тарасюка.
У другій частині заходу «Як підготуватись до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС: економічний та інституційний виміри» йтиметься про те, які конкретні кроки можуть зробити місцеві підприємства для ефективного та безболісного вступу України до зони вільної торгівлі з ЄС, про що говоритимуть експерти з міжнародного права та економіки Роберт Хорольський та Ангела Бочі.
Запрошуються представники громадських організацій, бізнесових структур, місцевих органів державної влади, ЗМІ.
Круглий стіл розпочнеться о 12.00 в приміщенні Чернігівської обласної ради за адресою пр. Миру 43.
Контакти для акредитації: ieac.office@gmail.com, +38(044)238-68-43
Останні новини Чернігівщини
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.
Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня 10:16
8 квітня заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко підписав розпорядження про завершення у Чернігові опалювального сезону 2025-2026 років.
9 квітня: цей день в Україні і світі 10:13
День 1506 Російська агресія - Day 1506 Russian aggression