Прес-конференція "Діяльність центрів надання адміністративних послуг в Україні: результати громадської кампанії щодо удосконалення системи адміністративних послуг"
26 березня в дискусійному клубі «Експертна думка» (вул. Полуботка, 6а) об 11.00 відбудеться прес-конференція «Діяльність центрів надання адміністративних послуг в Україні: результати громадської кампанії щодо удосконалення системи адміністративних послуг». Захід проводиться Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень в рамках реалізації проекту "Поліпшення системи адміністративних послуг в Україні через активізацію аналітичних громадських організацій".
Під час прес-конференції будуть озвучені проектні етапи, а також відбудеться презентація результатів аналізу роботи центрів надання адміністративних послуг „Надання адміністративних послуг в Україні: погляд з регіонів“, виконаного Асоціацією регіональних аналітичних центрів у 14 регіонах України.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.