Презентація Фестивалю ROMANTIK
25-27 травня у Чернігові відбудеться грандіозна подія – наймаштабніший в Україні міжнародний фестиваль кохання, романтики і краси – "ROMANTIK. Chernihiv Fest". В рамках фестивалю планується проведення 15 великих заходів, виключно на тему романтики, краси і кохання.
Фестиваль вражає масштабністю: 3 рекорди України, 100 – 150 000 глядачів, гості з різних країн, тощо…
Організатори Фестивалю – виконавчий комітет Чернігівської міської ради – сподіваються, що дана подія стане яскравим початком туристичного сезону у Чернігові та приверне увагу до нашого міста напередодні чемпіонату Євро 2012.
Презентація Фестивалю ROMANTIK відбудеться до Дня закоханих – 14 лютого – у малому залі засідань Чернігівської міської ради. Початок: о 9:00.
У програмі прес-конференції: презентація наймасштабнішого Фестивалю кохання, майбутнього рекорду України та ще багато цікавого.
Запрошуються усі небайдужі до розвитку Чернігова журналісти, партнери проекту, та просто… романтики.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression