Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 17:55:17

Регіональний семінар на тему "Спроможність міст керувати місцевою енергетикою – основа енергетичної незалежності"

11.03.2015   10:30Агенцiя

11 березня за участю керівництва обласної державної адміністрації відбудеться регіональний семінар на тему «Спроможність міст керувати місцевою енергетикою — основа енергетичної незалежності».
На семінарі будуть розглядатися питання сталого енергетичного розвитку на місцях, залучення інвестицій в сектор енергетики та енергозабезпечення, запровадження комплексних програм енергозбереження, подолання проблем у комунальній енергетиці.
Захід проводиться за участю експертів проекту Європейської Комісії «Угода Мерів – Схід»:
1. Святослав Павлюк – керівник проекту Угода мерів - Схід,
2. Олександр Шумельда – експерт проекту Угода мерів-Схід,
3. Наталія Олійник – професор Національної академії державного управління при Президентові України,
4. Максим Верещак – заступник міського голови м. Миргород Полтавської області.
До участі запрошені представники керівництва районних державних адміністрацій області, міст обласного та районного значення, районних центрів області.

У рамках регіонального семінару також передбачено спілкування експертів проекту Європейської Комісії «Угода Мерів – Схід» з представниками засобів масової інформації.

Орієнтовний початок брифінгу: 10:30 год.
Місце проведення: зал засідань №2 облдержадміністрації.

Початок семінару: 11:00 год.
Місце проведення: зал засідань №1 облдержадміністрації.

 

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини