Збори громадської ініціативи ЧЕСНО
10 лютого, 16.00 Експертний клуб Чиста політика перші збори в Чернігові громадської ініціативи ЧЕСНО.
Громадський рух ЧЕСНО започатковано групою активістів спільно з представниками партнерства “Новий Громадянин”. Рух утворився 29 жовтня 2011 року під час акції “Фільтруємо парламент за 24 години” – рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні.
До Координаційної ради руху в Чернігові увійшли наразі такі організації: чернігівський осередок Центру політичних студій та аналітики, Освітній Центр “Ініціатива”, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Чернігівське міське громадське об’єднання “Сіверяни”, “Молодь XХI століття” та інші.
Кава і чай – з організаторів.
Контактна особа: Павло Пущенко (063)4785562
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.