Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 16:44:40

"Реанімація транспортної системи у місті Чернігові"

19.02.2015   16:00Агенцiя

Команда «Демократичного Альянсу» запрошує всіх бажаючих взяти участь у «неформальному»  круглому столі «Реанімація транспортної системи у м. Чернігові», який відбудеться у четвер, 19 лютого о 16.00 у приміщенні Чернігівського дискусійного клубу «Експертна думка» (вул. Полуботка, 6-А).

Під час заходу буде створено  ініціативну робочу групу, яка розгляне проблеми транспортної системи та запропонує напрями подальшого реформування транспортної галузі у м. Чернігові, в тому числі й тролейбусної системи.

Мета заходу: напрацювання ідей реформування і подальшого розвитку транспортної системи у Чернігові. Це буде неформальне обговорення з метою створення робочої групи, яка працюватиме в напрямку реформування транспортної системи. Тому запрошуємо всіх, кому цікаве дане питання та має бажання долучитися до роботи над реформами в транспортній сфері.

До участі у роботі круглого столу запрошуються: чернігівці, які цікавляться даним  питанням і які мають вже ідеї щодо реформування транспортної системи у місті Чернігові. Тому запрошуємо всіх, кому цікаве дане питання на захід з подальшою співпрацею.

Напрацьовані ідеї круглого столу будуть підготовленні до публічного заходу з метою презентації запропонованого реформування для громадськості та керівників міста.

Контактна особа: Романова Тетяна (097) 606-70-96

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.