Другий етап засідання Громадської ради при ОДА
18 лютого (середа) відбудеться другий етап засідання Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації.
На першому засіданні Громадської ради 11 лютого було затверджено в цілому Положення про Громадську раду при облдержадміністрації.
Під час розгляду другого питання порядку денного (вибори голови Громадської ради) з’ясувалося, що лічильна комісія допустила під час підрахунку голосів технічну помилку. Тож учасники засідання вирішили продовжити засідання 18 лютого.
Проект порядку денного другого етапу засідання Громадської ради:
1. Вибори голови Громадської ради при ОДА.
2. Щодо виконання функцій секретаря Громадської ради при ОДА.
3. Затвердження орієнтовного списку комітетів Громадської ради при ОДА та графіку їх перших засідань.
4. Призначення дати другого засідання Громадської ради при ОДА.
5. Обрання складу робочої групи з підготовки проекту регламенту роботи та плану роботи Громадської ради при ОДА.
Реєстрація учасників засідання буде проводитися за наявності паспорта та розпочнеться о 14:00 год.
Початок заходу: 15:00 год.
Місце проведення: зала № 1 облдержадміністрації.
У разі неможливості особисто бути присутнім на засіданні члени Громадської ради мають до початку засідання надати документ про наявність поважної причини. Документ надавати при реєстрації учасників засідання або Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11).
Контактний телефон: (0462) 67-59-67.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression