Флеш-моб до Дня Соборності України
Початок – 14-00
Місце проведення – біля ТРЦ «Мегацентр»
У четвер, 22 січня, учасники флешмобу збираються біля ТРЦ «Мегацентр» поруч із центральним входом о 14:00. Усі хто доєднається утворять живий ланцюжок з’єднаний жовто-блакитною стрічкою, що символічно відтворить акт Злуки Західної та Східної України як єдиної та неподільної України. Наприкінці флешмобу кожен учасник отримає шматочок цієї патріотичної стрічки на згадку про участь у флешмобі
Приєднуєтесь до Всеукраїнського святкування дня Соборності України!
Контакти:
Регіна Гусак 066 2095505, 063 4027303
Олена Трубенок 930736, 068 1203690
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.