Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 жовтня, 05:13:16

"Пільговий проїзд для членів сімей загиблих учасників АТО: законодавча база та проблеми практичної реалізації"

16.01.2015   10:00Агенцiя

16 січня у приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Пільговий проїзд для членів сімей загиблих учасників АТО: законодавча база та проблеми практичної реалізації».
У засіданні візьмуть участь члени сімей загиблих учасників АТО, волонтерських організацій області, перевізники, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Початок заходу: 10:00 год.
Місце проведення: м. Чернігів, просп. Миру, 43
Контактний телефон: (04622) 4-11-20

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини документує наслідки ворожих атак: поранено людину, пошкоджені будинки 18:42

27 жовтня росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками. Внаслідок атаки у Чернігові поранень зазнав 31-річний місцевий мешканець, пошкоджені чотири будинки і автомобіль в садівничому товаристві в одному з мікрорайонів міста.

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорних лісорубів» за масштабні порубки деревини на сотні тисяч гривень 17:43

Слідчі поліції Чернігівщини спільно з оперативниками карного розшуку за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури викрили групу зловмисників, які підозрюються у систематичній незаконній порубці лісу в Корюківському районі.

Чернігівський дзюдоїст — бронзовий призер Кубка Європи серед кадетів 16:40

3 18 до 19 жовтня у Ризі (Латвія) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів.

За тиждень над Чернігівщиною збито 96 ворожих цілей 16:10

Сили протиповітряної оборони, підрозділи Збройних cил України, Нацгвардії та прикордонники за минулий тиждень знищили 96 повітряних цілей у небі над Чернігівщиною.

Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00

У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини