Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 22:13:20

Новий документальний фільм Сніжани Потапчук про Новий рік на передовій

14.01.2015   22:25Агенцiя

Перший Національний телеканал презентує у двох частинах новий документальний фільм «Неоголошена війна. Новий рік на передовій», який підготували автор і режисер Сніжана Потапчук та оператор Світлана Коваль.
— 14 січня 2015 року, у середу, о 22:25 вийде перша частина;
— 16 січня 2015 року, у п'ятницю, о 22:00 – друга частина документальної кінострічки.
Сніжану Потапчук, автора і режисера творчого об'єднання документальних фільмів та програм Національної телекомпанії України, чернігівці пам’ятають завдяки її фільмам «Корюківка. Злочин проти людяності» (2013) та «Герої України. Крути. Перша Незалежність», які вона знімала на Чернігівщині (2014).
Від початку російської агресії на Сході України вона постійно на передовій, повертаючись на короткий час до Києва тільки для монтажу своїх документальних фільмів із серії «Неоголошена війна».
Влітку 2014 року її було тяжко поранено на фронті. Після неповного видужання, попри протести військових і цивільних лікарів, Сніжана Потапчук створює з наявного матеріалу документальну стрічку «Неоголошена війна. Щоденник пам’яті», яку телеглядачі побачили 16 листопада 2014 року.
Замість завершення лікування вона з оператором Світланою Коваль знову поїхала в район бойових дій і відзначила Новий рік на фронті з 93-ю механізованою та 26-ю артилерійською бригадами Збройних сил України.
Телеглядачі очима Сніжани Потапчук побачать, як зустріли Новий рік на передовій, просто перед позиціями ворога.
 
Сергій Бутко
Український інститут національної пам’яті

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.