Щодо Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої"
З метою пропаганди художньої творчості, висвітлення інформації про конкурс серед широких верств населення запрошуємо представників Вашого засобу масової інформації взяти участь у відбірковому турі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої" в номінаціях "Образотворче мистецтво" та "Декоративно-прикладне мистецтво", який відбудеться 2 лютого о 12.00 в приміщенні Чернігівської дитячої художньої школи (м. Чернігів. вул. Горького, 33).
Журналісти матимуть змогу поспілкуватись з членами журі, серед яких члени Національної спілки художників України, та представниками оргкомітету.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».