Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 03:51:39

Навчальний тренінг "Що може депутат місцевої ради?"

19.12.2014   18:00Агенцiя

Команда «Демократичного Альянсу» започатковує на постійній основі проведення навчальної програми у сфері політичної освіти. Навчальні програми побудовані на прикладах українських реалій.
Що може депутат місцевої ради? Саме на це та інші питання будуть шукати відповідь учасники першого навчального тренінгу вже в цю п’ятницю, 19 грудня, який відбудеться в приміщенні «Чистої політики».
Під час заходу учасники зможуть дізнатися про повноваження депутата та про інструментарій його роботи. А також у всіх буде можливість особисто поспілкуватись з діючими депутатами та депутатами минулого скликання щодо їх роботу.
Всі учасники тренінгу можуть бути різного віку та працювати в різних сферах. Головне – мати бажання змінювати країну, починаючи на місцевому рівні, в тому числі і за допомогою інструментарію та повноважень депутата. Серія навчальних тренінгів розрахована насамперед для активних та свідомих чернігівців. Тому запрошуємо до заходу всіх, хто себе таким вважає.

Місце проведення: м. Чернігів, вул. Г.Полуботка, 6а (приміщення «Чистої політики»).

Час проведення: 19.12.2014 р. о 18.00

З детальнішою інформацією про тренінг можна дізнатися за номером телефону: 093-593-02-77, 097- 606-70-96.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.