Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 19:59:36

Прес-конференції на тему: “Результати роботи податкової міліції Чернігівщини за 2011 рік та основні напрями діяльності на 2012 рік”

31.01.2012   14:30Агенцiя

Державна податкова адміністрація в Чернігівській області запрошує взяти участь у прес-конференції на тему: “Результати роботи податкової міліції Чернігівщини за 2011 рік та основні напрями діяльності на 2012 рік”.

З журналістами зустрічатимуться перший заступник голови Комісії з проведення реорганізації ДПА в Чернігівській області, перший заступник голови – начальник УПМ ДПА в Чернігівській області Ігор Володимирович Скоріков та перший заступник начальника УПМ ДПА в Чернігівській області Сергій Вадимович Кузнецов.

Прес-конференція відбудеться 31 січня за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська,11, Державна податкова адміністрація в Чернігівській області, 4-й поверх, зал засідань.

Початок о 14-30.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.