Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 07:30:42

Конференція на тему "Співпраця закладів освіти та батьків дітей з вадами зору"

18.10.2011   09:00Агенцiя

Такою буде тема конференції, що відбудеться 18 жовтня у Чернігівській спеціальній  школі-інтернаті для слабозорих дітей (вул. 1Травня). Учасники заходу - представники обласних управлінь освіти та охорони здоров'я Чернігівської та Донецької областей, науковців київських вузів, вчителі, батьки. Початок реєстрації учасників – о 8.30, початок заходу – о 9.00. 
Конференція проводиться  в рамках спільного українсько-голландського проекту "НА СОНЦІ", мета якого - покращення якості життя слабозорих дітей в Україні. Головне питання для обговорення - розвиток майбутньої співпраці батьків дітей та закладів освіти. 
На початку  заходу пройде презентація нової громадської організації батьків слабозорих дітей "Голос батьків" та буде представлена її вебсторінка. Цей проект підтримала програма Матра КАП посольства Королівства Нідерланди в Україні. 
Окрім того, відбудеться обговорення в групах за участю батьків м.Чернігова та Донецької області, керівництва спеціального дошкільного закладу №23, вчителів Чернігівської спеціальної школи-інтерната для слабозорих дітей та Слов'янської спеціальної школи-інтерната для сліпих та слабозорих дітей, представників обласних управлінь освіти та охорони здоров’я.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 251 нових випадків COVID-19

Виявлено 251 нових випадків COVID-19 19:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 травня в області зафіксовано 251 новий випадок COVID-19.

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами 18:59

Про це повідомив речник патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко. "Коли патрульні прибули на виклик щодо погрози вбивством людині в одній із квартир житлового будинку, агресивний чоловік пішов на них з ножами в обох руках. На вимогу покласти ножі він не відреагував, тож патрульні мусили застосувати зброю", - розповів пресофіцер.

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області 16:43

13 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького 15:44

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.