Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 березня, 04:29:12

Прес-конференція "Співробітництво України з НАТО в умовах гібридної війни"

12.12.2014   12:00Агенцiя

12 грудня, початок 12 год.

м.Чернігів, вул. Шевченка, 9, Культурно-мистецький центр “Інтермеццо”

Громадська ліга Україна-НАТО проводить 12 грудня 2014 року (початок 12:00 годин) прес-конференцію на тему: «Співробітництво України з НАТО
в умовах гібридної війни» в приміщенні Культурно-мистецького центру “Інтермеццо” (вул. Шевченка, 9) за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

У заході візьмуть участь:
- Сергій Джердж – к.п.н., голова ВГО «Громадська ліга Україна-НАТО»;
- Олег Кокошинський – віце-президент Атлантичної ради України, заступник голови ВГО «Громадська ліга Україна-НАТО»;

Обговорюватимуться питання:

- Перспективи відмови України від позаблокового статусу
- Річна національна програма співробітництва України з НАТО - це військові, економічні та демократичні реформи
- Резолюція Парламентській Асамблеї НАТО «Підтримка суверенітету та демократії України», Спільна заява Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ - стратегічні рішення для України
- Шляхи протидії російській агресії. Заходи, яких повинні вжити Україна, а також країни НАТО та ЄС та міжнародні організації.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини