Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 18:03:42

Круглий стіл "Роль громадськості у підвищенні конкурентоспроможності територій Чернігівської області"

05.12.2014   11:00Агенцiя

5 грудня в обласній державній адміністрації відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Роль громадськості у підвищенні конкурентоспроможності територій Чернігівської області».

Захід проводиться Департаментом інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації спільно з Громадською радою при облдержадміністрації за участю наукового керівника робочої групи з підготовки Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2015-2016 роки.

У засіданні «круглого столу» візьмуть участь керівники ПАТ «Чернігівгаз», ПАТ «Чернігівобленерго», КП «Чернігівводоканал», Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Головного управління ДФС у Чернігівській області.

Початок заходу: 11:00 год.

Місце проведення:  м. Чернігів, зал засідань № 2 облдержадміністрації.

Запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення заходу.

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини