Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 01:33:11

круглий стіл "Визначення механізмів подолання корупції у вишах" за участі студентів

03.12.2014   15:00Агенцiя

У рамках проекту «Відношення до корупції студентів / викладачів / адмінапарату, визначення її видів та розробка механізмів її подолання» відбудуться засідання круглих столів «Визначення механізмів подолання корупції у вишах»:
3 грудня — за участі студентів (початок о 15:00 год.);
4 грудня — за участю викладачів (початок о 15:00 год.);
5 грудня — загальний, за участю студентів, викладачів та адміністративного апарату (початок об 11:00 год.).
Всі засідання відбуватимуться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 105-а, ауд. № 201. Початок реєстрації — за півгодини до початку.
Під час засідань передбачається обговорення результатів анкетування та фокусних груп студентів та викладачів. Також, під час засідання круглого столу 5 грудня 2014 року планується підписання Меморандум від імені вишу щодо запровадження напрацьованих механізмів та рекомендацій з подолання корупції в їх учбовому закладі.
Запрошуються представники ЗМІ та всі бажаючі.
Контактна особа: Вероніка Рибак, 097 909 02 98, 063 692 87 88.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини